Mis on Arve24?


Arve24 on  arveldusteenust pakkuv platvorm füüsilisest isikust ettevõtjatele ja vabakutselistele töötajatele.

Mida tähendab arveldusteenus?

Arve24 puhul on tegemist arveldusteenuse pakkujaga, kes pakub mugavat arveldusteenust aeg-ajalt või regulaarselt toimuva arveldamise jaoks. Arve24 vastutab arve esitamise ja vajadusel ka sissenõudmise eest. Arve24  tegeleb ka kõikide seadusest tulenevate deklaratsioonide ja maksetega ning kannab arve netosumma kliendi kontole.

4% Teenustasu
Registreeri konto
Ei mingeid siduvaid kohustusi

Mis on kergettevõtlus?


See on ettevõtlusvorm, mis annab teile võimaluse tegutseda tõelise ettevõtjana ilma kaasneva paberimajanduseta. See sobib teile, kui soovite oma äriideed proovida, ilma ettevõtet loomata, või kui soovite tegutseda igapäevatöö kõrvalt.

Kergettevõtlus võimaldab esitada arveid tehtud tööde eest ettevõttega kaasnevate kohustuste pärast muretsemata. Sa ei vaja selleks ei ärinime, registrikoodi ega muretsema raamatupidamise pärast. Kergettevõtlus on mugav ja riskivaba. Hakka kergettevõtjaks – Arve24 arveldusteenuse vahendustasu on ainult 4%.

Eraisikule


Arve24 on hea lahendus, kui töötate vabakutselisena ning soovite klientidele arveid esitada ilma ettevõtlusega seotud paberimajanduseta. Samuti saate teha lisatööd põhitöö kõrvalt ja Te ei pea omama ettevõtet, et tehtud tööde eest arvet esitada. Arveldusprogramm, mida on lihtne ja turvaline kasutada.